Саміт Путіна і Байдена поставив на паузу дипломатичну війну між Росією і США. Про це розповів експерт українського інституту майбутнього Ілія Куса експерту з міжнародної та внутрішньої політики Юрію Романенко у програмі «Романенко бесіди» на Youtube.

«Посли США і Росії повернуться і припиниться взаємна висилка дипломатів, яка була останні пів року. Можливо, почнеться розмова про обмін ув'язненими, про що сказали Байден і Путін. Ще один важливий момент саміту, почалися переговори про кібербезпеку, а це дуже важливо, в тому числі і для України, тому що кіберпростір – один з найнепередбачуваних», - сказав він.

Куса вважає, що США не хочуть, щоб інциденти в кіберпросторі приводили до масштабних зіткнень з Росією. А кіберзагрози в сьогоднішньому світі дуже серйозні, тому що блокада Катару у 2016 році почалася з того, що твіт-аккаунт лідера Катару зламали і написали якусь гидоту і використовували це як привід.

«Саміт стабілізував ринки, тому що з квітня місяця, коли було загострення з боку Росії, багато хто очікував санкції, скакав курс рубля, а після цього саміту всі позитивно відгукнулися, що нібито повернулася якась визначеність у відносинах і це дуже добре для бізнесу. Я цей саміт слухав, зупинивши подих в очікуванні, що буде сказано по Україні, але нічого особливого не сталося - Україна не була центральною темою саміту», - резюмував він.

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Коржа, що від продажу серійної продукції розробник повинен черпати ресурси для нових розробок.

Популярні новини зараз

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Головне за ніч: пенсії до 3800 грн, повернення Світлани Лободи в Україну, друга молодість Алли Пугачової і одкровення Дзідзьо про розлучення зі Slavia

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Показати ще

Також раніше Романенко розповідав, про розслідування Бігуса.