Кладеш свої кошти на депозит, декларуєш, сплачуєш податок, але чи не виявиться наступного року, що цей податок – щорічний? У програмі «Суть подій» із журналісткою Любов’ю Завальнюк експерт з соціальної політики Андрій Павловський розповів про це детальніше.

«В нашій країні абсурд полягає в тому, що влада фактично примушує людину до подвійного оподаткування», - стверджує гість програми. Він пояснює, що людина, заробляючи гроші на роботі, платячи з них податки, поклавши їх на депозит і сплативши податок ще й за це, тепер повинна заплатити ще 5%.

Отже, Павловський підсумовує, що влада хоче забрати в українців двічі: спершу якусь частину із зарплати, а тоді і з грошей в банку за саме, по суті, їхнє існування. Водночас експерт зауважує, що відсоток за депозит може бути нижчим, аніж відсоток за податок.

У такому разі, підкреслює він, українці просто перестануть працювати з банківською системою через її невигідність. Павловський повідомляє, що тепер від банків вимагається самостійно доповідати податковим органам все про своїх клієнтів.

«Тепер у людей проблема покласти гроші в банк, якщо ви приносите більше відповідної суми, то банківські працівники з вас всі жили витягнуть, щоб принести купу різних довідок», - зазначає експерт. Він робить висновок, що замість довгого процесу доведення легальності своїх коштів люди оберуть залишити гроші просто на руках.

Популярні новини зараз

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Чоловік "видоїв" гроші з сім'ї коханої і підкинув їй вночі кобру в ліжко: укус і довічне

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Показати ще

Нагадуємо, Павловський заявив, що МВФ виступає проти будь-яких податкових амністій.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Павловський розповів про монетизацію субсидій.