Останнім часом російсько-український конфлікт загострився – як і у 2018 році під час керченського інциденту. Але чого тут більше: подібностей або відмінностей? Свою думку у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» виявляє політичний консультант, технолог, фахівець з GR Андрій Бодров.

«За великим рахунком, нинішня ситуація ідентична керченській кризі. Більш того, Порошенко вправлявся в цьому виді спорту теж зі схвалення наших міжнародних партнерів. Зараз в Чорному морі навряд чи можлива поява кораблів великих членів НАТО – у них або є почуття самозбереження, або інші інтереси в політиці. Ні французів, ні німців там не буде. А саме стара Європа є визначальною силою, але не в НАТО, хоча вона і там має значну вагу», - вважає експерт.

При цьому він зазначає, що Росія показала: вона готова бомбити кого завгодно.

«Можливо, на зустрічі Байдена і Путіна були вироблені якісь системи взаємних гарантій. Відповідно, можуть постраждати всі інші гравці, які полізуть в цей діалог. І обидві сторони будуть спокійно дивитися на це. Може бути, це наслідки тієї конфігурації, яка склалася зараз», - допускає Андрій Бодров.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський задзвенів бубонцями й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Тоня Матвієнко розповіла про стосунки Арсена Мірзояна із її старшою донькою: "Їй тоді було 12-13 років…"

Показати ще

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він пояснив, чому для Володимира Зеленського так важливий другий президентський термін.

Також Бодров висловив свою думку з приводу того, чи спробує нинішній президент змінити Конституцію.