Ми говоримо, що Україна - це Європа. А наскільки можна назвати Європою Росію? Своїми спостереженнями у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» ділиться письменник, публіцист і політичний оглядач Всеволод Непогодін.

«Пітер – абсолютно європейське місто, в набагато більшому ступені, ніж Київ. Адже там поруч Фінляндія, Євросоюз – відбувається дифузія. А ось Москва абсолютно азійська. У центрі Москви вимагають надягати медичну маску, в якомусь Ясеневі – нічого подібного. Там – якесь таджицьке або узбецьке гетто. У будинку в московському районі Мар'їно консьєржка сидить в хіджабі. Але вважається, що і цього мало. Буквально вчора російський віцепрем'єр Марат Хуснуллін заявив, що країні потрібно ще п'ять мільйонів трудових мігрантів для будівництв. Куди вже більше?», - риторично запитує гість програми.

З цього приводу він розповів анекдот.

«Як відомо, в Росії 4 листопада – це День народної єдності, і в цей день російські націоналісти влаштовують свої марші - щоправда, їм це дозволяють робити тільки на околицях Москви. Отже, приїжджає туди британська журналістка, і не бачить жодного націоналіста. Вона запитує: де вони? А їй відповідають, що всі російські націоналісти поїхали воювати в батальйон «Азов», - розповідає Всеволод Непогодін.

Популярні новини зараз

З червоної зони готові вийти шість областей: коли і де чекати послаблення карантину

Віктор Павлік показав лайфхак, як обійтися без візочка для дитини - задоволені і син, і тато: "Крутелик на всі 100"

Слава Дьомін показав справжніх переможців "Танців з зірками": точно не Артур Логай, і навіть не фіналісти

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він зазначив, що Москва справляє враження міста в мусульманській країні.

Також Непогодін заявив, що росіяни переситилися антиукраїнською пропагандою по державному телебаченню.