Яких політичних ходів чекати від Зеленського? У програмі Мирослави Бобровської «А як насправді?» політолог, експерт Українського інституту аналізу та менеджменту політики Микола Спірідонов припустив, що президент може призначити дострокові вибори.

За словами Спірідонова, з початку квітня прогнозували великі політичні події. «Можуть бути призначені дострокові президентські вибори, тому що Зеленський відчуває, що відбувши 5 років президентом, на другий термін він не переобереться», - розповідає експерт.

Він відзначає, що за час свого президентства Зеленському вдалося зберегти свої рейтинги, а відтак він має можливість перемогти на дострокових виборах і продовжити свій термін на посаді з 5 років до 7,5. «Дмитро Разумков говорив, що в разі дострокових виборів президент не має права в них брати участь», - зауважує Спірідонов.

З іншого боку, каже політолог, не факт, що в Україні реальність відповідатиме закону, від цієї ідеї могли і відмовитися. Також він припускає, що президент проведе дострокові вибори до ВР з метою встановити свій контроль над депутатами. Загалом же Спірідонов підсумовує, що всі ці розмови про ймовірне проведення дострокових виборів на руку політичним експертам, оскільки до них звертаються клієнти.

Популярні новини зараз
Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Росія збиралася вдарити по Україні ядерною зброєю: що зупинило терористів Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще

Нагадуємо, Спірідонов розповів, чи захищає наша Конституція права людей.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Спірідонов розповів про значення Великобританії для України.