На своєму офіційному сайті Нацкорпус повідомив, що до 114-ї річниці з дня народження Романа Шухевича Національний Корпус провів у Львові меморіальну акцію, у якій було залучено понад тисячу людей.

«Більше тисячі учасників заходу двома колонами прийшли до місця проведення церемонії – будинку на вулиці Довбуша, в якому народився легендарний українець. Представники почесної варти поклали вінок до погруддя головнокомандувача, учасники містерії запалили у чашах вогонь як символ незримої присутності воїнів, які віддали життя за Україну», - сказано на сайті.

Також на сайті зазначено, що у рамках святкування дня народження очільника УПА у Львові відбулось відкриття спортивної зали на честь Романа Шухевича. У публікації сказано, що з дитинства Шухевич активно займався спортом.

«Зазначимо, що головний командир УПА, Провідник ОУН Роман Шухевич є одним з найяскравіших військово-політичних діячів українських визвольних змагань ХХ століття. Створений ним потужний партизанський визвольний рух під час Другої світової війни вів запеклу боротьбу на три фронти. У 2007 році Роман Шухевич посмертно був удостоєний звання Героя України», - підкреслено у повідомлені.

Керівник Західного Терену Національного Корпусу Сергій Бевз зазначив, що Шухевич мав безліч талантів та міг би прожити спокійне життя.

Популярні новини зараз

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще

«Але передусім Роман Шухевич для нас – творець армії нескорених, який, опираючись винятково на сили власного народу, зміг побудувати найпотужнішу повстанську армію», - фрагмент з промови під час акції керівника Західного Терену Національного Корпусу Сергія Бевза.

Нагадаємо, Знай.ua публікував, що Нацкорпус вимагає звіту від ДБР у зв’язку з заявою Зеленського щодо «справи вагнерівців».

Раніше Знай.ua повідомляв, що Білецький і Кривонос запропонували план повернення окупованих територій.