Які шанси того, що зустріч Путіна із Зеленським все ж таки відбудеться? У своєму блозі політолог Руслан Бортник заявив, що сторони не можуть знайти точку розуміння і не можуть визначитися із порядком денним, адже президент РФ вважає за потрібне говорити про Україну із Заходом.

Як каже експерт, обидві сторони не мають жодної довіри один до одного, а відтак і не можуть визначитися із порядком денним. «Пєсков заявив, що ніякої підготовки до проведення зустрічі президентів Росії і України не ведеться», - повідомляє він. Як зазначає Бортник, у той же час Путін вважає, що про Україну потрібно говорити не з Україною, а із Заходом в особі Макрона або Байдена.

Отже, він підсумовує, що для проведення цієї зустрічі досі не визначено навіть теми обговорення. «Відсутність прямого діалогу між Україною і Росією залишається одним з найскладніших чинників мирного врегулювання і діалогу в частині економіки і Донбасу, і Криму», - стверджує експерт.

Натомість Бортник підкреслює, що розв’язання українсько-російських проблем вимагає саме прямого діалогу, якого немає з огляду на відсутність взаєморозуміння та інші причини політичного характеру.

Популярні новини зараз

Погода 20 вересня закине українців до зимових холодів: діставайте шапки, сонце не повернеться

Катя Осадча після народження третього сина зізналася, як змінилося її життя: "Раніше планувала веселощі, а тепер..."

Леся Нікітюк в прозорій блузочці заговорила про багатих чоловіків: "Спасибі, я сама"

У Пенсійному фонді пояснили, як побачити стаж, напрацьований роками: "Чому не зараховується?"

Показати ще

Нагадуємо, Бортник розповів, як Захід намагається контролювати нашу судову систему.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Бортник розповів, як Путін і Зеленський обмінялися заявами.