Українцям недостатньо відпрацювати на державу пів життя, треба ще довести, що ти дійсно працював, і відповідати всім нововведенням. Так у програмі «Суть подій» заявила журналістка Любов Завальнюк, яка розповіла, як можна заздалегідь онлайн розрахувати пенсію і брак стажу.

За її словами, у Міністерстві соціальної політики закликали українців перевіряти свій трудовий стаж і попередили, що вимоги до нього з роками стають дедалі жорсткішими.

«Щоб вийти на пенсію в 2028 році, громадянам доведеться мати 35 років стажу - досить великий проміжок часу, який потрібно відпрацювати офіційно і платити єдиний соціальний внесок. На сьогоднішній день у всіх українців є можливість контролювати свій стаж і стежити, чи весь він зазначений і зафіксований Пенсійним фондом», - говорить Завальнюк.

З огляду на те, що люди часто скаржаться на помилки при підрахунку страхового стажу при виході на пенсію, на думку міністерства, таку проблему потрібно вирішувати безпосередньо з ПФУ, додала журналістка.

Вона розповіла, що тим, хто ще не вийшов на пенсію, потрібно подивитися, який стаж уже є і знайти рішення, щоб він був повним, аби уникнути неприємних ситуацій при виході на пенсію. Для цього, зазначила Завальнюк, потрібно зайти на портал ПФУ, де можна створити собі кабінет і відразу побачити весь свій накопичений стаж і внески, а також розрахувати пенсію.

Популярні новини зараз

19-річна красуня вийшла заміж за 61-річного чоловіка: закохав у себе берцями

21 вересня Різдво Пресвятої Богородиці: які чудеса можуть збутися та про що просити в молитві

Погода 21 вересня підготує Україну до заморозків: пуховик або нежить

У Приватбанку не можна оплатити комуналку: українці не знають, куди бігти

Показати ще

«У нашій країні так часто змінюють правила гри, що люди, виходячи на пенсію, змушені пройти всі кола пекла бюрократичної системи. У нас недостатньо відпрацювати на державу пів життя, треба довести, що ти дійсно працював, відповідати всім нововведенням, а їх у нас що не день - всі нові. І найважливіше - зуміти всі ці бюрократичні баталії пережити», - заявила Завальнюк.

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига заявив, що солідарна система пенсій - це те, що склеює наше суспільство.

Раніше Знай.ua повідомляв, що Романченко пояснив, як працює ринок землі і розповів про ціни на ньому.