Політолог Руслан Бізяєв прокоментував у програмі «Розвилка» із журналісткою Любов'ю Завальнюк ситуацію із миротворцями на сході України.

Бізяєв акцентує на тому, що питання миротворців вже піднімали у 2017 році, але так нічого й не вирішили. «Треба чітко розуміти, що таке миротворці - це мета чи інструмент», - підкреслює він. На думку політолога, про миротворців варто говорити радше як про інструмент, який не вирішує конфлікт, але як мінімум його заморожує.

Окрім цього, каже експерт, виникали й інші проблеми: «питання, де розміщувати миротворців: на кордоні України з Росією або по лінії розмежування?». Отже, Бізяєв підсумовує, що миротворці стали перепоною, яка призупинила весь процес.

Принагідно він і пояснює, як все працює: Рада безпеки ООН має прийняти резолюцію, яка виділяє фінансову допомогу сумою орієнтовно на 1 млрд щороку, після цього потрібно узгодити миротворчий контингент, а тоді – його розміщення.

Політолог підкреслює, що з останнім якраз-таки Україна і мала проблеми. «Це, в принципі, і не дивно, тому що самі Мінські угоди – це компіляція непереборних розбіжностей, тому питання зависло, а зараз його піднімати немає сенсу», - підсумовує експерт.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "вагітність" Ольги Сумської, навала павуків, нова пристрасть Тіни Кароль і небезпечний бензин на АЗС

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Тато "в декреті": Віктор Павлік взяв на себе обов'язки Катерини Репяхової і ось що з цього вийшло

Тарас Тополя приголомшив зізнанням, українці переживають за Alyosha :"З приставкою "екс"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв заявив, що стаття Путіна – це як ультиматум Заходу.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв не бачить Китай як стратегічного партнера України.