Наскільки різняться за якістю озброєння українська та російська армії? Це питання у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» розглядає політолог Вадим Трюхан.

«Скажімо так, озброєння у нас краще, ніж у 2014 році. А наскільки воно гарне, нехай розповідають військові. Я як дипломат бачу наслідки того, що у нас з'явилися озброєні сили, готові протистояти агресору. Крім того, інтереси великих світових гравців зійшлися в тому, щоб не допустити створення Російської імперії 2.0. Раніше я думав, що мета Путіна полягає у відновленні СРСР, тільки без балтійських держав. Але, прочитавши його недавню статтю, я зрозумів: апетити Путіна значно зросли, і він хоче відновити Російську імперію. Причому йому потрібна імперія в межах часів Миколи II», - вважає гість програми.

На його думку, Путіну потрібна і Прибалтика, і частина Польщі, і частина Фінляндії, а можливо, і вся Фінляндія.

«Ми, українці, вже восьмий рік не можемо спокійно спати, знаючи, хто у нас під боком, і що в будь-який момент може статися все що завгодно. Можуть почати бомбити й Київ, і Харків, і Львів, як росіяни робили в Сирії. А тепер не зможуть спокійно спати лідери й народи інших країн – центральноазійських, закавказьких, Білорусі, Молдови, країн Балтії», - говорить Вадим Трюхан.

Популярні новини зараз

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Анна Богдан пішла війною на Юлю "Зайку" після фальшивого весілля: "Казала, що Міша сумний зі мною"

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, політолог Руслан Бізяєв вважає, що у своїй статті Путін висунув претензії на весь пострадянський простір.

Також Знай.ua повідомив, що цю статтю прокоментував футуролог Олексій Толкачов.