Економіст Юрій Атаманюк у своєму блозі розповів про закупівлю британських кораблів. За його словами, Україна повинна сприяти миру, тому що коли багато грошей іде на озброєння, країна зубожіє.

«Країна розвалена і злиденна. У нас неможливо прожити на мінімальну пенсію і ми найбільші з експорту трудових мігрантів. Ось наша улюблена країна реально допомогла Великобританії, тому що підписали контракт на 2,5 млрд фунтів», - зазначив Атаманюк.

За словами експерта, Україна закупила у Британії дуже дорогі кораблі, а в той же час в Україні умови життя погіршуються, і люди з країни виїжджають. Як зазначив Атаманюк, Британія у свою чергу, не дуже істотно нам допомагає.

«Мені подобається риторика президента, тому що він говорить, що потрібно зустрічатися. Хто бере риторику про зброю, той проти миру», - підкреслив експерт.

Економіст відповів на питання, а де ж закуповувати зброю, сказавши, що політика країни повинна сприяти мирному врегулюванню війни, щоб зброю закуповувати не довелося, тим більше за завищеною ціною.

Популярні новини зараз

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк пояснив, в чому різниця між олігархами в Україні та США.

Також Знай.ua публікував заяву Атаманюка, що сила олігархів в руках їх людей при владі.