Економіст Юрій Атаманюк у своєму блозі розповів про закупівлю британських кораблів. За його словами, Україна повинна сприяти миру, тому що коли багато грошей іде на озброєння, країна зубожіє.

«Країна розвалена і злиденна. У нас неможливо прожити на мінімальну пенсію і ми найбільші з експорту трудових мігрантів. Ось наша улюблена країна реально допомогла Великобританії, тому що підписали контракт на 2,5 млрд фунтів», - зазначив Атаманюк.

За словами експерта, Україна закупила у Британії дуже дорогі кораблі, а в той же час в Україні умови життя погіршуються, і люди з країни виїжджають. Як зазначив Атаманюк, Британія у свою чергу, не дуже істотно нам допомагає.

«Мені подобається риторика президента, тому що він говорить, що потрібно зустрічатися. Хто бере риторику про зброю, той проти миру», - підкреслив експерт.

Економіст відповів на питання, а де ж закуповувати зброю, сказавши, що політика країни повинна сприяти мирному врегулюванню війни, щоб зброю закуповувати не довелося, тим більше за завищеною ціною.

Популярні новини зараз
Систему оплати проїзду у громадському транспорті змінено: нові правила з 4 жовтня Жінка підхопила смертельну "чорну ногу": просто працювала на городі Соціальна допомога від держави у 2023: хто з українців може отримувати та в яких розмірах Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк пояснив, в чому різниця між олігархами в Україні та США.

Також Знай.ua публікував заяву Атаманюка, що сила олігархів в руках їх людей при владі.