Україні не вистачає надцілі. Так сказав футуролог Олексій Толкачов у програмі «Головне питання» з Борисом Бронштейном.

За словами експерта, українці не мають якоїсь надцілі, а відтак вони і не розуміють, для чого залишатися на цій землі і що тут взагалі робити.

З огляду на це, каже він, закономірними є і всі останні події: Крим, Донбас, агресія РФ – цього варто було очікувати. «Якщо ми на своїй території не знайшли об'єднуючу ідею, яка пояснює, навіщо нам всім разом вигідно бути, якщо ми не забезпечили ефективне господарство на своїй території — її рано чи пізно відіжмуть», - пояснює Толкачов.

Принагідно він порівнює сьогоднішню Україну із верф’ю: майстри будували корабель, але раптом забули про кінцеву ціль – море, а тому й зовсім погубили всі свої креслення. «І ось сидять всі ось ці люди, і дивляться на величезну кількість будівельних матеріалів», - коментує футуролог ситуацію.

Далі, як каже Толкачов, кожен почав займатися своїми будинками, хизуватися, в кого більший, сваритися через це, а дехто й зовсім залишився за бортом цього корабля і живе в наметі на вулиці. Тому експерт підкреслює, що українцям потрібно встановити собі якусь надціль.

Популярні новини зараз

Юрій Ткач кумедно "підкотив" до своєї "дружини" Ірини Сопонару: "Киця"

Коли і навіщо українці знову переведуть годинник на "зимовий" час: західні регіони можуть постраждати

У Путіна "впав" Кремль

Менопауза: як зберегти молодість шкіри

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов розкритикував споживацький підхід до життя.

Також Знай.ua писав про те, що Толкачов розповів про концепцію любові як головну для будівництва України.