У власній програмі «Контрольний удар» політолог Максим Ялі заявив, що Путін вважає Авакова доволі токсичним, і поміркував над тим, які наслідки матиме його відставка.

Ведучий зазначає, що Аваков – не остання фігура на політичній арені, а відтак його добровільна відставка спершу видається несподіваною. Але він намагається розібратися у всіх обставинах та причинах цього рішення.

Передусім Ялі говорить про час – це літо, тобто певний штиль у політичній сфері. Також він зазначає, що ніхто не вимагав відставки Авакова, не було навіть жодних спростувань щодо «справи Шеремета», а якраз-таки це могло би послугувати причиною. «По-третє, ні про які наміри йти через «втому» і «вигорання» він теж не оголошував», - підкреслює експерт.

Він зауважує, що, судячи із заяв самого Авакова навесні, можна би було зробити певні висновки, але аж ніяк не про відставку. «Аваков активно роздавав інтерв'ю, в яких явно виявлялися його прем'єрські амбіції», - нагадує Ялі. Тим не менш, він пояснює, що такі амбіції однозначно не сподобалися президенту та голові Офісу президента, а останній й так давно прибрав до рук більшість важелів у владі. «Тому конфлікт був неминучий спочатку», - констатує ведучий.

Далі він міркує над тим, що насправді криється за добровільною відставкою Авакова. «Восени на Україну чекають глобальні потрясіння після спроби Зеленського під тиском Заходу втілити політичну частину Мінських угод», - припускає політолог.

Популярні новини зараз

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Показати ще

Принагідно він зауважує, що «вулиця» й надалі перебуває під контролем Авакова. Також експерт додає, що саме Аваков займався створенням «Азову» та інших батальйонів добровольців. Путін же вважає, каже він, що це токсична фігура і саме вона не дала «російській весні» взяти верх у 2014 році в Харкові.

Як повідомляв Знай.ua, Ялі заявив, що відставка Авакова не була добровільною.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів про наслідки відставки Авакова.