Що буде з Арсеном Аваковим? На це питання відповіла політичний експерт Тетяна Лупова у програмі «А як насправді?» з Мирославою Бобровською.

На думку гостя програми, Аваков не буде прем’єр-міністром при президенті Зеленському, але при якомусь іншому – ще можливо. «І навряд чи президент погодиться мати таку персону поряд з собою», - стверджує Лупова. Вона пояснює, що Україна є парламентсько-президентською республікою, а відтак сильна фігура на посаді прем’єр-міністра доволі дорого обійдеться.

Також експерт коментує розмови про можливе балотування Авакова на посаду мера Харкова. «Це занадто дрібно після такої посади, і після такої позиції на державному рівні. Піти в мери — це досить слабко», - каже вона. Тим не менш, Лупова не заперечує інтерес Авакова в Харкові, а тому, ймовірно, мером навіть стане близька йому особа. Але вона абсолютно не вірить в те, що сам Аваков піде на цю посаду.

Водночас експерт зазначає, що з політичної арени Аваков нікуди не дінеться. «Він уже звик бути сірим кардиналом і керувати процесами», - констатує вона.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв заявив, що Аваков може залишитися негласним керівником МВС.

Також Знай.ua писав про те, що Лупова розповіла, навіщо Аваков пішов у відставку.