Народний депутат Антон Поляков у новому випуску свого блогу «Правки Полякова» розповів про різні версії відставки Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ.

«Про те, що відносини між Аваковим, Зеленським та оточенням президента натягнуті, стали говорити останнім часом дуже багато. Причин для цього було чимало. Він не підтримав «зелених» на виборах в Івано-Франківську, не проголосував за введення санкцій проти олігархів, упав у немилість Єрмаку...», - заявив Поляков.

Депутат додає, що його відхід, якщо і очікували - то тільки восени, після виборів мера в Харкові.

«Той же Антон Геращенко в коментарі журналістів запевняв на сто відсотків, що ніхто нікуди не піде, і навіть думок таких немає! І тут такий поворот», - стверджує Поляков.

Отже, за словами Полякова, Давид Арахамія каже, що єдина причина відходу Авакова - особисте бажання.

Популярні новини зараз

Прес-марафон Володимира Зеленського: скандал з пресою, щупальця олігархів і головні помилки

Жодних каруселей та ярмарків, а замість Діда Мороза - Доброчар: як Київ зустрічатиме Новий Рік-2022

Міст, який будують довше, ніж метро на Виноградар і Троєщину: в Україні з'явиться "дорожній гігант"

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще

«Ну ви собі можете таке уявити друзі? Просто Арсен Аваков прокинувся вранці і вирішив подати у відставку. Сам вирішив і все. За власним бажанням, що тут такого незвичайного? У Ірини Верещук є своя версія - повна протилежність, між іншим! Виявляється, це Зеленський попросив самоусунутися. І все через справу Шеремета. Чи не допрацював міністр, а президент обіцяв - президент зробив! Тільки ось, знаючи, який Зеленський сценарист, а Аваков не дурень - така версія може і прокотить, але тільки для 25 відсотків так званих «Думайте», - вважає Поляков.

Ще одна з версій, за словами нардепа, це бажання поборотися за місце мера в Харкові.

«Ну таку версію я думаю розглядати не варто. Те, що Авакову цікавий Харків - це факт, але вже точно не в ролі заміни Кернеса. Туди ж, на сьогоднішній день віднесу версію і щодо відставки Шмигаля цієї осені на тлі чергових тарифних майданів і як варіант посадити на його заміну в крісло Авакова», - додає він.

А після фото з Джорждем Кентом, продовжує думку Поляков, думки взагалі розділилися.

«Одні інсайди, що по приїзду новий керуючий від Америки відразу відправився до міністра МВС, щоб передати інформацію, що Зеленському допомагати більше не потрібно. Інші несуться з ідеєю, що навпаки Кент попросив Авакова піти терміново і тихо. І в такому випадку йому нічого не буде», - резюмував Поляков.

Нагадаємо, раніше для Знай.ua Поляков розкритикував тезу про те, що наші чиновники повинні заробляти більше, заявивши, що українцям не потрібні чиновники, які прийшли на посаду заробляти, а не служити народу.

Крім того, для Знай.ua Поляков розповів про законопроєкт, запропонований депутатами Верховної Ради, яким хочуть змінити Кримінальний кодекс в частині повноважень президента.