У програмі Сергія Дойка «Особистість» український бізнесмен сирійського походження, власник однієї з найбільших мережевих компаній на ринку фуд-сервісу та людина року в номінації «Лідер ресторанного бізнесу» Усама Кафа пояснив, чому йому вдається легко ладнати з іншими.

Принагідно гість програми розповідає про свої стосунки із сином: він ніколи не лаяв його, натомість намагався говорити з мозком. «Повинна бути взаємна повага між людьми», - підкреслює експерт. Як результат, каже Кафа, його син має високий рівень інтелекту і це завжди відзначають вчителі.

Тобто, пояснює бізнесмен, потрібно донести до людини свою думку: якщо є повага, то думка приймається, якщо ні, то виникає страх, що призводить до порушень. «А ти ж не бог. Якщо він боїться, він не зможе зробити творчість. Буде просто ходити і механічно виконувати роботу», - пояснює Кафа. На його думку, не потрібно тримати біля себе переляканих людей.

Далі бізнесмен розповідає про свої стосунки з колегами по роботі та підлеглими. За його словами, вони мають дві асоціації та постійно підтримують зв’язок. «Все чесно і красиво. Ми збираємося, спілкуємося по скайпу з усіма рестораторами», - розповідає він. Кафа зазначає, що йдеться переважно про локації, обговорюються кадри, але не кухня, адже щодо меню кожен вирішує сам.

На думку експерта, радянська система зрівнювання зарплати усім була хибної, адже має бути якась відмінність у цьому плані. Він вважає, що людина повинна отримувати стільки, скільки працювала. Також Кафа зізнається, що категорично виступає проти штрафів і як максимум лише обіцяє їх виписати. «Я в першу чергу думаю, чому ця людина допустила порушення? Якщо я у неї заберу ці копійки, що я цим зароблю?» - міркує експерт.

Популярні новини зараз

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов пояснив різницю між партнерськими та взаємозалежними стосунками.

Також Знай.ua писав про те, що Толкачов пояснив, чому в людей не виходить побудувати щасливу сім'ю.