Економіст Юрій Атаманюк у своєму блозі розповів про помилки в кадровій політиці наглядових рад. На його думку, в наглядових радах повинні працювати люди, які безпосередньо пов'язані або співпрацюють з Україною в тій чи іншій сфері.

«Ми побачили ефективність західного впливу в наглядових радах. Прийняли законодавчу базу – теж не хотіли, теж грали. Намагалися взяти обмеження по зарплатах – перегнули, «ні, не можна». Завели туди іноземців, які розповідають під соусом ефективного корпоративного управління», - зазначив Атаманюк.

За словами експерта, представники Заходу в наглядових радах державних підприємств не покращують ситуацію. Як зазначив Атаманюк, в наглядових радах робиться дуже багато непотрібної роботи.

«Нелогічне їхнє перебування там. Якби до наглядової ради «Укрзалізниці» увійшов би попередній керівник, який пішов на пенсію, ректор Транспортного університету або директор заводу «Hyundai» в Південній Кореї, то це було б всім зрозуміло, і у всіх був би комунікативний загальний інтерес», - підкреслив Атаманюк.

Як зазначив економіст, люди, які зараз працюють в наглядових радах, не відповідають своїм посадам за компетенцією. За його словами, треба наймати людей, які безпосередньо пов'язані з тим чи іншим напрямком.

Популярні новини зараз

"Том Харді, Кілліан Мерфі, Ленрі Кавілл": у мережі показали найбільш пекучих претендентів на роль Джеймса Бонда

У їдальні Верховної Ради з'явився дивний десерт за 66 гривень - "Білосніжка і сім гномів": "Самим не гидко?"

Катя Осадча одним питанням змусила Анастасію Приходько замовкнути: "Хочете ще діток?"

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк заявив, що країни НАТО завжди діяли тільки в своїх інтересах.

Також Знай.ua повідомляв, що Атаманюк заявив, що Україна повинна сприяти миру.