Що тепер робитиме Арсен Аваков? На цю тему міркує політик та громадський діяч Микола Томенко у програмі «Що далі?» з Вікторією Панченко на каналі «Знай24».

За словами гостя програми, Аваков за характером доволі прагматичний, а відтак не варто очікувати, що він змінить партію і почне допомагати комусь іншому. «Смисл йому іти до партії Яценюка, яка не подолає бар’єр?», - запитує він. Те саме, каже Томенко, стосується і будь-кого іншого, умовно Турчинова, Тимошенко чи Порошенка, до того ж, останнього Аваков принципово не сприймає.

Отже, політик вважає, що Аваков і надалі залишатиметься в команді Зеленського, у його партії і нікуди не перейде. До того ж, зауважує він, на це є багато причин. «Можливо, в силу того, що він багато зробив кроків, які при війні з чинною владою так само можуть бути достатньо резонансними», - міркує Томенко.

Щодо посади експерт каже так: Аваков буде просто допомагати Зеленському. «Йому вигідніше працювати з чинною владою поки що. І все його оточення ніби виконує певні домовленості неписані...», - переконаний він.

Також Томенко додає, що оточення президента застосовує доволі позитивістську риторику про Авакова, а сам Аваков – про президента.

Популярні новини зараз

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Дружина Холостяка Микити Добриніна Даша Квіткова зізналася, чому не хрестила сина у церкві: "Батюшка дозволив"

Марічка Падалко потрапила в неприємну ситуацію на відпочинку під Одесою: "Закрийте рот"

Українка розрізала кавун з Сільпо й отетеріла: "Як думаєте, чим вони напхані?"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Томенко розповів, чи дійсно закінчилась епоха Авакова.

Також Знай.ua писав про те, що Поляков розповів про версії звільнення Авакова.