Політичний експерт Микола Спірідонов в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай24" розповів, чи є Верховна Рада України турбулентною.

"Вона була багато в чому турбулентною. Особливо спочатку роботи, було багато таких рішень, які потрібно було ретельно аналізувати. Але вони приймалися, на мій погляд, занадто швидко. І в принципі ця смуга турбулентності триває сьогодні", - сказав Спірідонов.

Він зазначив, що за минулий рік йому запам'ятався ряд "зашкварів" Верховної Ради.

"В основному, генеральна лінія — це “закручування гайок” у податковій сфері. При чому, як то кажуть, ліс рубають, тріски летять. Тобто, під виглядом боротьби з олігархами, ось ми їх деолігархізуємо, фактично, законодавчі ініціативи, прийняті недавно в першому читанні, №5600 і 5636 — спрямовані проти рядових українців, головним чином. Тому що посилюється в цілому податковий тиск. Наприклад, на продукти харчування, при купівлі-продажі квартир, і посилюється контроль над банківською сферою", - додав експерт.

Популярні новини зараз
Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні Ціни на популярні фрукти зірвалися з місця: банани, мандарини та яблука тепер не кожному по кишені У "Дизель-шоу" показали, як вразили українські дідусі: ледь човгає, а біжить за зброєю Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Поляков заявив про легалізацію каннабісу, що при нашій владі — це точно не про здоров'я.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що економіст заявив, що податковий законопроєкт №5600 не дасть підприємствам брати участь у тендерах.