У новій програмі «А як насправді» з блогером Мирославою Бобровською експрацівник посольства США у Вашингтоні Андрій Теліженко розповів, що інтереси адміністрації Байдена не відповідають інтересам українських громадян і України взагалі.

«Ми звикли ще з 80-х років Радянського Союзу, що є десь якийсь центр, раніше це була Москва і ми на неї орієнтувалися, а після отримання незалежності почали намагатися орієнтуватися на Захід. А останні сім років ми орієнтуємося тільки на Вашингтон», - підкреслив він.

Теліженко вважає, що «Північний потік-2» і зближення Байдена з РФ було прогнозовано, якби всі наші служби працювали, то розуміли б, що все так і буде. Тому що історія відносин Байдена з РФ дуже глибоко йде назад на тридцять - сорок років, підтвердив він, ще при розвалі Союзу, коли рефінансувалися банки РФ на початку 90-х, а Байден лобіював це.

«Тому зближення Байдена з РФ було ще до того, як ми цю тему почали підіймати зараз. Так що треба розуміти передісторію і як ця людина буде діяти сьогодні» - розповів він.

Популярні новини зараз

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Наталя Могилевська зухвало відповіла на закиди через вік: "Пекти онукам і сидіти в городі"

Головне за ніч: "вагітність" Ольги Сумської, навала павуків, нова пристрасть Тіни Кароль і небезпечний бензин на АЗС

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Гудкова, що у Байдена головне завдання було встановити контакт з Європою.

Також раніше для Знай.ua Ялі заявляв, що Байден і Путін не збираються переглядати Мінські угоди.