Яке зараз становище українських олігархів? Про це у програмі Руслана Бізяєва «Культ особистості» розповідає політичний експерт Руслан Бортник.

«Олігархи зараз живуть добре, їм ніщо не загрожує. Вони злегка покусають президента, прокреслюють йому червоні лінії. У деяких олігархічних мас-медіа чітко говориться, чого президенту не можна робити. Президентського закону олігархи не бояться, навіть сміються над ним. Він їм неприємний – і не більше. Трохи більш небезпечний законопроєкт 5600, який змінює ставки оподаткування, і з ним вони борються. Але і він не завдає олігархам критичної шкоди. У чомусь вони підіграють президенту, в чомусь вступають в змову з владою. Одним словом, олігархи поводяться як завжди. І що влада може їм зробити? Націоналізувати обленерго? А що далі з ними робити? Грошей там немає, ресурсів немає, хіба тільки якась інфраструктура», - говорить експерт.

За його словами, будь-які заходи проти власників енергетичних компаній призведуть до дефіциту і кризи платежів.

«Влада може відняти енергетичне господарство в олігархів, але не зможе ним керувати. Вона не зможе забезпечити українцям ні нормальні тарифи, ні навіть постачання вчасно і світла, і гарячої води, і всього іншого. У олігархів є і налагоджені схеми, і фахівці», - вважає Руслан Бортник.

Популярні новини зараз

Анна Богдан пішла війною на Юлю "Зайку" після фальшивого весілля: "Казала, що Міша сумний зі мною"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше політик Микола Томенко припускав, що цієї осені олігархи почнуть розпродавати свої активи.

Також Знай.ua повідомляв, що, на думку політика Геннадія Балашова, українські олігархи не відповідають духу часу.