Політолог Руслан Бізяєв у прямому ефірі програми «Прогноз» розповів про зміну політичного курсу в бік Китаю. За його словами, Китай лише діє відштовхуючись від своїх інтересів.

«Ніякого повороту до Китаю зараз немає. Кредит на інфраструктурні проєкти не тотожний до повороту до Китаю. Китаю зараз необхідно застрахувати свій проєкт «Один пояс – один шлях», якому фактично G7 оголосили війну і запропонували альтернативні проєкти», - зазначив Бізяєв.

За словами експерта, ніякого розвороту політичного курсу в бік Китаю насправді немає – Китай діє в інтересах свого логістичного проєкту. На думку Бізяєва, G7 проти проєкту «Один пояс – один шлях».

«Китай буде використовувати зараз всі можливості, тому що по білоруському напрямку зараз «не дуже, щоб дуже». Тобто він буде використовувати можливості і України і Криму, але щоб їх використовувати треба відразу кілька складових», - підкреслив Бізяєв.

На думку політолога, для використання повного спектра можливостей Китаю потрібен мир і геополітична стабільність. Експерт навів в приклад Україну і Польщу, які виступали проти Північного потоку-2, але наразі не відомо, за якою ціною вони будуть закуповувати газ, а Німеччина лише відстоює право бути ключовим газовим хабом в Європі.

Популярні новини зараз

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Дружина Добриніна Даша Квіткова зізналася, скільки набрала під час вагітності: "Я кричала, що це неправда"

Українка розрізала кавун з Сільпо й отетеріла: "Як думаєте, чим вони напхані?"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бортник висловився про відносини з Заходом: Тривають торги.

Також Знай.ua публікував слова Бізяєва: У Китаї відбулося різке падіння продажів драйверів економіки.