У програмі «А як насправді?» з Мирославою Бобровською голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований назвав 4 екологічні проблеми України.

Гість програми торкається теми екології України і коментує її сьогоднішні проблеми. Передусім він зазначає, що в цьому плані держава значно відстала від Європи, а наявні проблеми в один момент можуть призвести до незворотних наслідків.

За словами експерта, природоохоронне законодавство України перебуває під контролем економічної інспекції у сферах захисту атмосферного повітря, води та зелених насаджень, включно із лісами, біоресурсами, тваринним і водним світом, а також захисту у плані відходів. «Потрібно говорити про ресурси, про проблеми в кожній галузі окремо», - підкреслює Мальований.

Найбільшою проблемою української екології експерт називає відсутність переробки промислових і побутових відходів: практично всі вони захороняються. «Друга проблема на сьогоднішній день — ми можемо говорити про забруднення атмосферного повітря», - повідомляє він. Аби не бути голослівним, Мальований наводить дані за це півріччя: держава і природа отримали збитків на суму 200 мільйонів гривень – ці цифри є результатом перевірок тих промислових підприємств, чия робота забруднює атмосферне повітря.

«Проблема номер три і чотири поруч — це лісові ресурси і збиток, який наноситься незаконним обігом, і незаконною вирубкою, вирізкою лісів», - зазначає гість програми. Він додає, що не обійшлося без проблем і у сфері водних ресурсів: збитки становлять 130 мільйонів гривень.

Популярні новини зараз

Бабуся у 23: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса через раннього онука

Можуть "задушити": до медуз і бліх в Азовському морі додалися "зарості" водоростей

Лоліта Мілявська показала рідкісні кадри з донькою, яку залишила в Україні: "Мовчання - золото"

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мальований розповів, скільки відходів залишає Україна, і що з ними роблять.

Також Знай.ua писав про те, що Мальований пояснив, хто в Україні буде стежити за дотриманням екологічних норм.