Як зробити так, щоб українська ГТС була беззбитковою? На це питання відповів політолог Руслан Бізяєв у програмі «Прогноз», додавши, що Захід готовий профінансувати розвиток української відновлювальної енергетики.

За словами Бізяєва, Україна може отримати від Сполучених Штатів і Німеччини мільярд, єдина проблема – невідомо, у якій валюті. «Це частина роботи над тим, щоб Україна за найближчі 5-7 років максимально просунулася в питанні відновлюваної енергетики», - пояснює він.

Експерт підкреслює, що Україні не просто так планують дати кошти і це аж ніяк не компенсація за Північний потік-2, а саме на відновлювальну енергетику. «І на це дійсно дадуть мільярд», - каже він. Також Бізяєв додає, що решту мільярдів Україні, очевидно, доведеться знайти собі самій.

Щодо української ГТС він каже так: для беззбитковості їй потрібно щороку проганяти 40 млрд кубів газу. «Я ніде поки не чув про цю цифру. Гуляють цифри 20, 25 і 30 мільярдів кубів на рік», - зауважує політолог.

Популярні новини зараз

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Марічка Падалко потрапила в неприємну ситуацію на відпочинку під Одесою: "Закрийте рот"

Дружина Тараса Цимбалюка перевершила Тіну Кароль: "Якби у мене була така фігура..."

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк заявив, що компенсації не буде, але українська ГТС не постраждає.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв назвав два сценарії для України після добудови Північного потоку-2.