Як зробити так, щоб українська ГТС була беззбитковою? На це питання відповів політолог Руслан Бізяєв у програмі «Прогноз», додавши, що Захід готовий профінансувати розвиток української відновлювальної енергетики.

За словами Бізяєва, Україна може отримати від Сполучених Штатів і Німеччини мільярд, єдина проблема – невідомо, у якій валюті. «Це частина роботи над тим, щоб Україна за найближчі 5-7 років максимально просунулася в питанні відновлюваної енергетики», - пояснює він.

Експерт підкреслює, що Україні не просто так планують дати кошти і це аж ніяк не компенсація за Північний потік-2, а саме на відновлювальну енергетику. «І на це дійсно дадуть мільярд», - каже він. Також Бізяєв додає, що решту мільярдів Україні, очевидно, доведеться знайти собі самій.

Щодо української ГТС він каже так: для беззбитковості їй потрібно щороку проганяти 40 млрд кубів газу. «Я ніде поки не чув про цю цифру. Гуляють цифри 20, 25 і 30 мільярдів кубів на рік», - зауважує політолог.

Популярні новини зараз
"Зніму погони та вийдемо": в Одесі поліцейський вирішив бійкою відстояти російську мову В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Арешт на ваші гроші можуть накласти за лічені хвилини Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк заявив, що компенсації не буде, але українська ГТС не постраждає.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв назвав два сценарії для України після добудови Північного потоку-2.