У новій програмі «Романенко бесіди» з експертом з міжнародної та внутрішньої політики Юрієм Романенком історик і політолог Кость Бондаренко розповів, що Україна опинилася у глухому куті геополітичної ситуації.

«Україні пора провести аудит власних сил для того, щоб зрозуміти, що ми можемо і на що ми можемо розраховувати. До тих пір, поки ми не відновимо баланси як внутрішні, так і зовнішні, нам нічого не світить, тому що Україна спочатку була державою балансом. Поки у нас не буде знайдений вихід з ситуації, яка зараз є глухим кутом у геополітичному плані, тому що ми нікуди не дінемося від Росії як від сусіда», - підкреслив він.

Бондаренко вважає, ми повинні зрозуміти, що від Росії ми ніяк не відгородимося парканом, тому що вона лежить, в тому числі і на шляху до Далекого Сходу і Азії.

«У нас пролонгована капітуляція з цими Мінськими угодами, які ми визнали, а пролонгована капітуляція не дає можливості для початку реваншу. І якщо говорити з точки зору короткострокової перспективи, то формула Штайнмаєра може здатися чимось жахливим, але річ у тім, що ми живемо за принципом: «Горе переможеним», - резюмував він.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" Після війни на українців чекає демографічна криза: залишиться менше 30 мільйонів людей Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук" Марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла
Показати ще

Нагадуємо Знай.ua повідомляв зі слів Мусієнка, що Меркель і сама розуміє, що формула Штайнмаєра не буде імплементована в українське законодавство.

Також раніше для Знай.ua Бізяєв розповідав, що військове загострення з Росією так чи інакше буде.