У програмі «Що далі?» на каналі «Знай24» політолог Олексій Якубін висловив свою думку щодо німецько-американських угод.

Як пояснює Якубін, Сполучені Штати зрозуміли, що «Північний потік-2», компенсації та Мінські угоди – це забагато для них, а відтак підключили Німеччину до українських питань. Отже, констатує він, США доручають вирішити всі питання, пов’язані з Україною, Німеччині.

Принагідно експерт намагається розібратися в причинах цього рішення і знаходить їх у трансатлантичному партнерстві. «Я думаю, що США хочуть цим продемонструвати повагу до трансатлантичного партнерства або єдності», - міркує він.

Як зазначає Якубін, це важливо передусім для самого президента США Байдена. «Він намагається показати, що він не такий як Дональд Трамп, що він не політик-егоїст», - підкреслює експерт. Він стверджує, що українські питання виявилися для Байдена не такими важливими, як трансатлантична єдність.

На думку політолога, ця ситуація доволі дивна. «Я розумію, що це, може бути, звучить трошки старомодно... Якби ми жили 80 років тому, ми могли б тоді сказати: «Ось США сказали, що Україна – це в більшій мірі сфера впливу Німеччини», - пояснює він і додає, що в сучасному світі цієї термінології немає.

Популярні новини зараз
У Німеччині готувався державний переворот: планувався збройний напад, десятки затриманих, причетна Росія Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Чалий заявив, що Україна шукає своє місце в новому світовому ландшафті.

Також Знай.ua писав про те, що Бордов назвав шантаж США дружбою з Китаєм надто дитячим.