Політолог Михайло Чаплига у своєму блозі розповів про запропоновану Німеччиною допомогу Україні. За його словами, газ, який піде по українській газотранспортній системі, може не знайти адресата.

«Україні запропонували, що Німеччина зобов'язується наполягати на тому, щоб Росія і далі транзитом качала газ через Україну. Північний потік-2 запускається, Південний потік – нормально функціонує, а трохи нижче ще й Турецький потік», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, незважаючи на заяви Німеччини, що вона буде наполягати на транзиті російського газу через Україну, хто буде купувати цей газ – Захід не знає. Як зазначив політолог, при функціонуванні всіх «потоків» Україна може не знайти споживача газу.

«У всьому світі всі цінності завжди є фінансово-матеріальними і саме за це йдуть всі серйозні торги. Хто з західної сторони заплатить справжніми цінностями за той нібито транзит, який повинен буде йти через нас?», - підкреслив Чаплига.

Як зазначив експерт, навряд чи знайдеться країна, яка погодиться купувати газ, який буде йти по українській газотранспортній системі, тому що потоки і так закриють потребу в споживанні газу в Європі.

Популярні новини зараз
"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Жертви, пожежі, руйнування: терористична Росія знову атакувала нічну столицю "Так і має бути": Vodafone запропонував українцям знижку 50%, але довелося платити вдвічі більше У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига заявив, що Китай стає партнером завжди тільки в своїх інтересах.

Також Знай.ua публікував слова Чаплиги, що Крим буде українським, і ми зможемо його повернути.