У новій програмі «Головне» на каналі «MY.UA» інфекціоніст Вадим Арістов розповів, що всім давно пора зрозуміти, що вірус і епідемія стали нашими постійними супутниками.

«Тепер кожні п'ять років до нас буде заходити якась нова інфекція. І ми будемо її зустрічати або як зазвичай, або вже серйозно. Важливо зрозуміти, що люди, які повернулися після хвороби - це не ті ж самі люди, тому що наслідки хвороби залишаються», - підкреслив він.

Арістов сказав, що існує постковідний синдром у людей, за різними оцінками від 23% до 52% ураження, але картина поки не повна. Кожен з нас, переносячи цю інфекцію, вважає він, переносить її вперше, оскільки наші предки не передавали нам через гени та інші методи передачі інформації готовність до цієї інфекції. За його словами, людський організм фізично не перебудувався, щоб проходити цю інфекцію м'яко і далі не хворіти.

«Тому кожен організм, який її переносить, він її переносить не звичайним чином, існує сотні симптомів, багато органів після ковіду уражаються і потім відновлюються лише частково. Тому постковідний синдром - це наша менша енергетична когнітивна активність і сподіваюся, що рано чи пізно ми її відновимо», - резюмував він.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 28 листопада - 4 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Тельців напружено на особистому, а Скорпіони стануть рабами на роботі Влад Шевченко з "Ліги Сміху" показав українців через 36 годин без світла та зв'язку: "Це не мем, це життя" Єлизавета II пішла з життя від раку, в королівській родині зважилися на правду: "Часто вражає людей похилого віку" Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок
Показати ще

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Кравця, що у Києві тільки 35% - 40% будівель побудовано по генплану.

Також раніше для Знай.ua Кочетков розповідав, що національне здоров'я - це безпосередньо параметр обороноздатності.