Політичний оглядач, економіст Рахімбек Абдрахманов у програмі «Что дальше» на каналі «Знай24» розповів про переваги і недоліки співпраці з Китаєм.

«Співпраця з Китаєм – це завжди палиця з двома кінцями. З одного боку, ви можете отримати китайські інвестиції, ви можете отримати хороший китайський імпорт, в тому числі дешеву якісну і досить-таки міцну, належної якості продукцію. З іншого боку, ви можете отримати шпигунство промислове», - каже експерт.

За його словами, китайці займаються промисловим шпигунством по всьому світу.

«Вже є багато фактів цього... Навіть виявляли китайських шпигунів в університетах Сполучених Штатів Америки, де вони шпигували навіть не за технологіями, а за науковими лабораторіями», - сказав Абдрахманов.

У той же час економіст підкреслив, що співпрацювати з Китаєм можна, але дуже обережно.

Популярні новини зараз
Сало, ошийок та грудинка: ціни на м'ясопродукти додали оптимізму українцям Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою Температура у квартирі підскочить на кілька градусів: як збільшити продуктивність батарей, перевірені способи ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати
Показати ще

«Країна така, що і вони обережно підходять до міжнародної співпраці, дуже вивірено... Я думаю, що потрібно працювати так само – за їхніми правилами», - резюмував він.

Як повідомляв Знай.uа, Ялі розповів, чи дійсно Україна планує співпрацювати з Китаєм.

Також Знай.uа писав, що Чаплига заявив, що Китай стає партнером завжди тільки в своїх інтересах.