Політолог Михайло Чаплига у своєму блозі розповів, як повернути окуповані території. За його словами, треба об'єднати народ, прийшовши до консенсусу в питанні історії.

«Ключ до єдності знаходиться в нашій країні і в вивченні нашої історії, якій треба дати правильну оцінку, а далі ми вже будемо вирішувати. Так, іноземні російські війська повинні вийти з нашої території – це однозначно», - зазначив Чаплига.

На думку експерта, щоб прогнати російські війська і повернути свої території, треба об'єднати країну, а це можливо, за словами Чаплиги, тільки якщо дати справедливу оцінку всій історії, яка влаштує мешканців всіх регіонів України.

«Коли ми повернемося до нормального життя, почнемо нормально оцінювати історію, не будемо політизувати ці процеси – ми повернемо суб'єктність країні. Ми, як Україна в тих межах, які нам дісталися в 1991 році, є плодом діяльності тієї радянської епохи», - підкреслив Чаплига.

За словами політолога, українцям треба усвідомити, що ми різні в силу того, що в різний час на різні наші території впливали різні імперії. Як зазначив експерт, люди з різних регіонів повинні ставитися з повагою один до одного і існувати немов один організм.

Популярні новини зараз
Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига заявив, що Санду не виявила української делегації належної поваги.

Також Знай.ua повідомляв, що Чаплига заявив, що газ з української ГТС може не знайти свого адресата.