Новий міністр внутрішніх справ Денис Монастирський вирішив на місяць зникнути з інформаційного поля. Це черговий піар-хід чи українська влада дійсно готує щось грандіозне? Політичний консультант Андрій Бодров у програмі Мирослави Бобровської «А как на самом деле розповів, як розцінювати таку заяву.

«Коли наша влада зараз задумує щось грандіозне, я цього вже боюся. З одного боку, можна, звичайно, не боятися, тому що в принципі слова так і залишаються словами, і досвід це вже підтверджує», - каже експерт.

Він зазначив, що влада вже робила багато гучних заяв, наприклад, про вступ України до НАТО, але це ні до чого не призвело.

На його думку, українській владі на даний момент не варто робити якихось різких рухів.

«Пірамідка державної влади досить вже спорохніла і зшита настільки тоненькими ниточками зараз... Що якщо робити дуже різкі рухи – вона може розвалитися взагалі», - сказав Бодров.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 28 листопада - 4 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Тельців напружено на особистому, а Скорпіони стануть рабами на роботі Українець розповів, як ПриватБанк вирішив загнати його до боржників: "Махінації" Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, Бодров розповів, до чого можуть призвести дії Маї Санду в Молдові.

Також Знай.uа писав, що Томенко розповів, навіщо Зеленському вибудовувати свою вертикаль.