У новому випуску програми «Розвилка» на каналі Руслана Бізяєва з журналісткою Любов'ю Завальнюк політолог Руслан Бізяєв розповів про можливий сценарій тарифного майдану.

«Найбільш ранній термін, коли крім медійної складової тарифний майдан може перетворитися в щось серйозне, напевно, це в кінці вересня не раніше. Коли почнуть заходити перші повноцінні платіжки, а опалювальний сезон починається з 14 жовтня», - розповів він.

Бізяєв вважає, що вже зараз проходять певні рухи, які говорять про те, що люди на місцях будуть протестувати. А центральна влада хоче скинути цю проблему на місцеву владу, упевнений він, але місцева влада розуміє, що Київ десь далеко, а рвати будуть конкретно їх.

«І це при тому, що на місцях процвітає корупція і зрозуміло, що вони живуть на схемах, але тут вже не до жиру - бути б живим. Тому я думаю, що осінь це буде період декількох загострень, в тому числі тарифного майдану, політичного протистояння і не виключено можливе загострення на Донбасі», - резюмував він.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик з чоловіком влаштували власні "Танці з зірками": "Шансів не залишається"

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Лутковська пояснила, чому багато українців відмовляються від щеплення

Показати ще

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Постернака, що осінь у нас обіцяє бути спекотною.

Також раніше для Знай.ua Омелян розповідав, що і на перший, і на другий Майдан українці вийшли не за хліб з ковбасою, а за справедливість.