У програмі MY.UA астролог Влад Росс заявив, що шанси розгортання нового Майдану в Україні доволі високі.

Як пояснює експерт, восени в Україні цілком можуть початися неспокійні події з огляду на те, що відбуватиметься на небі. «Дві найбільші планети Сонячної системи, Юпітер і Сатурн, знаходяться в революційному знаку зодіаку, Водолії», - каже він і додає, що є шанс розгортання нового Майдану.

Аби не бути голослівним зі своїм прогнозом, Росс у приклад наводить інші революційні події, зокрема, протести на Кубі та погіршення ситуації у Грузії. Принагідно астролог зазначає, що політологи переважно не вірять у зміну влади в Грузії, але сам він пропонує просто подивитися на факти. «Давайте подивимося, чим може розігратися ситуація, пов'язана з вбивством журналіста, який був на параді ЛГБТ», - зауважує Росс.

Також він коментує і ситуацію з візитом президента України у Вашингтон: «Ймовірно, пересунеться дата поїздки Зеленського в США. В середині серпня всі конгресмени роз'їдуться по своїх справах, і що, приїхав Зеленський і ні з якими конгресменами і Байденом за порадою Путіна не зустрівся». Астролог зазначає, що проблем стане менше, якщо не буде підтримки конгресменів.

За словами експерта, цілком ймовірно, що депутатам доведеться повертатися з відпочинку вже в серпні для дострокового голосування щодо певної екстремальної політичної ситуації.

Популярні новини зараз

Оля Цибульська розсекретила те, чого не знав навіть кум Дзідзьо: "Мірятися яйцями..."

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Росс передбачив несподіваний подарунок долі для України.

Також Знай.ua писав про те, що Постернак повідомив про спекотну політичну осінь для України.