Влада планує зробити з Міністерства внутрішніх справ окремі структури. Свою думку щодо цих намірів висловив політичний консультант Андрій Бодров у програмі Мирослави Бобровської «А як насправді?», пояснивши, до чого тут ексглава міністерства Арсен Аваков.

Як каже політичний консультант, навряд кадри у нових структурах замість МВС призначать без Авакова. Бодров пояснює, що Аваков матиме вплив у розпорошеній структурі МВС так само, як і в монолітній. «Це не впливає на його важелі впливу, це не впливає на його, скажімо так, ресурсність», - підкреслює він.

Окрім цього, каже експерт, не такий вже й великий вибір запасних кадрів. «Ми побачимо, як багато людей з великої монолітної структури опиняться в цих окремих структурах», - підкреслює Бодров.

Отже, констатує політичний консультант, структура МВС хоч і буде новою, але служити в ній будуть ті самі люди. «Тому що просто інших взяти ніде», - пояснює він. Принагідно Бодров зазначає, що сьогодні кадрова характеристика має високий рівень лояльності та перевіреності.

Популярні новини зараз

Євген Клопотенко заговорив про весілля із Настею Каменських: "Чого ти такий дєрзкий?"

Кім Кардашьян написала повідомлення Лесі Нікітюк: "Досі не відкриваю"

Сорокоуст у церкві за здоров'я й упокій: за кого категорично не можна замовляти цю молитву

Дотримання норм або порушення прав? Мережа кінотеатрів змусила українців приходити з ПЛР-тестами

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бодров порадив владі не робити різких рухів.

Також Знай.ua писав про те, що Чаплига розповів, чи зможе Денис Монастирський керувати МВС.