Як сталося, що перехід з планової економіки на ринкову закінчився колапсом? Про це у програмі Євгена Рибчинського «Ще не вмерла» розповів доктор економічних наук, академік Академії економічних наук, екс-віце-прем’єр міністр – міністр економіки України, народний депутат 6-го скликання Володимир Лановий.

«Якби я знав, що так нахабно будуть діяти ті, хто при владі, а Кравчук буде задовольняти їхні потреби – я би боровся, не поступаючись. А так я інтелігентно, я хочу допомогти країні. Ви вважаєте, що я заважаю – то давайте розберемося! На виборах розберемося, який шлях. Тому я й брав участь у виборах, хотів довести людям, що є інші шляхи, є інше світло. Тепер ми розуміємо, що вибори у нас нечесні. Що у нас де влада, там і збирають», - розмірковує він.

Лановий робить висновок, що чинна влада не дала йому можливості перемогти на президентських виборах у 1994 році.

«Будь-яка влада, демократична вона чи не демократична – вона все одно підтасовує результати, трошки чи більше. Ви ж розумієте: Кравчук забирає голоси на заході, а Кучма на сході. Я не хотів би скаржитись, казати, що люди не повірили, а чиновники по-своєму вчинили. Це все справи минулого», - робить висновок він.

Популярні новини зараз
Перша леді Олена Зеленська боїться, що кожен ракетний удар буде для неї останнім: "Вірю" 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови
Показати ще

Знай.ua повідомляв, що політолог Вадим Трюхан пояснив, чому Україні потрібно позбавлятися від газової залежності.

Також Знай.ua повідомляв, чи зможе Порошенко стати президентом після закону про деолігархізацію.