Український підприємець, політичний діяч, народний депутат України III скликання, лідер партії «5.10» Геннадій Балашов у програмі «Майбутнє» розповів, яке майбутнє чекає релігію. За його словами, ймовірно, буде одна релігія для всіх або навпаки - безліч маленьких для кожного.

«Я думаю, що залишиться якась одна всесвітня релігія, тому що ця релігія буде дуже світська і люди будуть до неї звертатися за деякими ритуалами і обрядами, збереженими тисячоліттями. І та релігія, яка зможе адаптуватися до нових технологій», - зазначив Балашов.

За словами експерта, він негативно відноситься до православної віри, тому що вона не дає людям розвиватися. Балашов навів приклад, що коли нещасна людина приходить до церкви, то піп найчастіше говорить йому – терпи. На думку експерта, це неправильно, тому що людина завжди повинна думати про те, як вийти з ситуації і про розвиток свій в цілому.

«Якщо ми подивимося, як протягом тисячоліття розвивалася церква, то побачимо, що вона почала потім дробитися. Ми бачимо постійне дроблення церков, те ж саме ми бачимо в бізнесі. В майбутньому ми побачимо таке ж дроблення церков», - підкреслив Балашов.

На думку Балашова, в майбутньому або буде одна світська релігія для всього розвиненого світу або можуть з'явитися мільйони комп'ютерних церков.

Популярні новини зараз

МОЗ підготувало список до примусової вакцинації: не хочеш - звільняйся

Кім Кардашьян написала повідомлення Лесі Нікітюк: "Досі не відкриваю"

Віддають за безцінь: ціни на виноград в Україні б'ють рекорди, дешевше тільки задарма

Сорокоуст у церкві за здоров'я й упокій: за кого категорично не можна замовляти цю молитву

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Балашов заявив, що людина, збагатившись, повинна поміняти свій погляд на життя.

Також Знай.ua повідомляв, що Балашов розповів, чому не можна брати курс на Китай.