У новому випуску програми «Прогноз» політолог Руслан Бізяєв відповів на питання, чому експерти, які пропонують плани і доктрини на різних платформах, не хочуть йти в політику як група еліт, які мають одну мету?

«Для того, щоб йти в політику, потрібно, щоб за спиною була група хоча б з 200 осіб. У нас як правило інститути складаються з 20-30 осіб, при чому це різні люди з різними поглядами на те, йти чи не йти в політику. Навіть в рамках одного інституту, хтось хоче йти в політику, а хтось не хоче», - розповів він.

Бізяєв вважає, що люди, які спостерігають за цим з боку, ставлять собі питання, чи потрібно їм це і хтось хоче зайти в політику, використавши цей трамплін, а хтось зовсім не хоче, і тут питання полягає навіть не в експертному суспільстві.

«Експертне суспільство повинно ставити тренди, воно повинно давати напрямок, а політики повинні його реалізовувати. У нас проблема не в експертному суспільстві, а наша проблема полягає в тому, що політиків нової епохи – немає – на манежі все ті ж», - резюмував він.

Популярні новини зараз

Настя Каменських зайняла місце Каті Осадчої після пологів: розповість про весілля Alyona Alyona і "походеньки" Клопотенко

Дізналася про весілля Мурата? Ані Лорак з розбитим серцем звернулася до колишнього чоловіка

Закоханий нахаба спробував щастя зі суворою Златою Огнєвіч: "Ти мене роздягаєш?"

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Показати ще

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Корновенко, що Україна повинна йти власним шляхом, тобто дотримуватися збалансованої політики.

Також раніше для Знай.ua Бізяєв розповідав, що із себе представляє Тимошенко в українському політикумі.