Чи можна вважати хресний хід в Києві політичною акцією? Ситуацію у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» коментує політик Тарас Чорновіл.

«Хресний хід – це політична акція. Для Росії в церковному відношенні зараз все впирається в патріарха Варфоломія. Вони демонстративно провели цей хресний хід, який, по суті, був спрямований проти томоса і проти Варфоломія. Крім того, він був сигналом для української влади, яка боїться тих, хто може вийти на Майдан. Вона боялася масових акцій завжди, а тепер, після відставки Авакова – тим більше», - вважає гість програми.

На його думку, у влади існує страх в першу чергу перед правими активістами – перед тими, кого називають націоналістами, вживаючи це слово в широкому сенсі.

«А тут раптом виходять проросійські сили – і демонструють явку. Нехай навіть під час Майдану явка була вищою, але проросійські сили зуміли викликати у влади чималий страх. Це була демонстрація сили: не тільки праві можуть вивести людей на вулиці, але і ми», - каже Тарас Чорновіл.

Популярні новини зараз

"Холостячку" Злату Огнєвіч роздягли і розглянули з усіх боків на першому груповому побаченні: мокра і в пелюстках троянд

Яких сум чекати в платіжках: Шмигаль назвав граничний "максимум" ціни на тепло і гарячу воду   

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, в цьому масовому заході взяли участь понад 350 тисяч осіб.

Також Знай.ua повідомляв, що УПЦ МП обіцяла в цей день у всіх своїх храмах дзвонити в дзвони.