Політолог і філософ Володимир Єрмоленко у програмі Андреаса Умланда «Політична україністика» розповів про ліву ідеологію. За його словами, на Заході ліві політичні сили не виконують повністю свої функції.

«В Україні потрібна якась ліва сила, але до неї немає ніяких передумов. Сама ліва сила на Заході – це якась симуляція і підміна. Тому що мова йде не про рівність економічну, а рівність формальну, що ми повинні дати всім рівність прав», - зазначив Єрмоленко.

Як зазначив експерт, головна проблема лівої ідеології на Заході це те, що вона закриває очі на економічний аспект рівності – багаті багатіють, а бідні бідніють. За словами Єрмоленко, більше уваги приділяється правам.

«Це серйозна криза і Україна не є винятком. Як пояснити, що футболісти мільйонери і мільярдери, а їх вболівальники живуть на 100 доларів у місяць?», - сказав Єрмоленко.

На думку Єрмоленко, в Україні також існує така проблема, що ліва сила фактично не виконує своє пряме зобов'язання: акцент йде на зрівняння прав різних людей, а економічне питання замовчується.

Популярні новини зараз
Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Головне за ніч: ліквідація путіна, яким буде звільнення Криму, росіяни насмішили допомогою окупантам Михайло Поплавський вибрав красунь на новорічну ніч і показав їм свою мандаринку: "Я вже в очікуванні" Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Умланд заявив, що вся надія в боротьбі з РФ тільки на санкції, особливо Європейський союз має величезні важелі.

Також Знай.ua публікував слова Бортника, що німецька політика ще довго буде перебувати під тінню Меркель.