Політолог і філософ Володимир Єрмоленко у програмі Андреаса Умланда «Політична україністика» розповів про ліву ідеологію. За його словами, на Заході ліві політичні сили не виконують повністю свої функції.

«В Україні потрібна якась ліва сила, але до неї немає ніяких передумов. Сама ліва сила на Заході – це якась симуляція і підміна. Тому що мова йде не про рівність економічну, а рівність формальну, що ми повинні дати всім рівність прав», - зазначив Єрмоленко.

Як зазначив експерт, головна проблема лівої ідеології на Заході це те, що вона закриває очі на економічний аспект рівності – багаті багатіють, а бідні бідніють. За словами Єрмоленко, більше уваги приділяється правам.

«Це серйозна криза і Україна не є винятком. Як пояснити, що футболісти мільйонери і мільярдери, а їх вболівальники живуть на 100 доларів у місяць?», - сказав Єрмоленко.

На думку Єрмоленко, в Україні також існує така проблема, що ліва сила фактично не виконує своє пряме зобов'язання: акцент йде на зрівняння прав різних людей, а економічне питання замовчується.

Популярні новини зараз

Настя Каменських зайняла місце Каті Осадчої після пологів: розповість про весілля Alyona Alyona і "походеньки" Клопотенко

Оля Полякова приліпила собі три пари вій замість кокошника: крутіше за кавун на голові

Володимир Зеленський вперше показав величезного домашнього улюбленця: "Хтось тренується, а хтось відпочиває"

Оля Цибульська розсекретила те, чого не знав навіть кум Дзідзьо: "Мірятися яйцями..."

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Умланд заявив, що вся надія в боротьбі з РФ тільки на санкції, особливо Європейський союз має величезні важелі.

Також Знай.ua публікував слова Бортника, що німецька політика ще довго буде перебувати під тінню Меркель.