Який міністр оборони вийде з Ірини Верещук? На цю тему міркує військовий експерт Олег Старіков у програмі «А як насправді?» з Мирославою Бобровською.

На думку Старікова, Верещук на посаді міністра оборони – це не такий вже й поганий варіант. Справжнім жахом він вважає Загороднюка, який взагалі не мав жодного поняття, які документи підписувати.

Саму Верещук експерт оцінює як професіонала, який почав перехід з тактичної у стратегічну ланку. «Вона має військову освіту, вона вже за два роки, які була — реально зросла», - підкреслює він.

Принагідно Старіков коментує кадрову політику «Слуг народу». Сам він вважав, що це люди не професіонали, але вони оберуть відповідних виконавців. «Але сталося те, що сталося, про що я говорив — вони набрали точно таких же, зі скляними очима. І в підсумку міністр оборони Таран — він узяв собі заступників, які повністю не потягнули обов'язки, які на них покладені», - констатує експерт і додає, що зараз можна спостерігати обвал цієї системи.

Популярні новини зараз
Влад Шевченко з "Ліги Сміху" показав українців через 36 годин без світла та зв'язку: "Це не мем, це життя" Ціни зростуть, але дефіциту не буде: наскільки доступними будуть продукти для українців у грудні Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Друзенко оцінив рівень забезпечення українських військових на фронті державою.

Також Знай.ua писав про те, що Литвиненко обґрунтував необхідність вести дискусії щодо розвитку армії.