Політичний аналітик Руслан Бізяєв в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай24" розповів, чому відбуваються звільнення в президентській вертикалі влади.

Руслан Бізяєв зазначив, що президентська влада не посипалася, коли почалися звільнення.

"Вона не посипалася, вона намагається перезавантажитися під осінь. Для того, щоб усі йшли в одному напрямку. Всі йшли єдиним ладом, а не так, "Я наліво, ви направо, ну і до побачення". Якраз ось ця конфігурація, яка була збудована за останні півтора року, вона виявилася дуже розбалансована. Що таке політика — це баланс. Тобто, не можна, щоб, умовно, в Офісі президента думали одне, на місцях президентська вертикаль інше, а силовики третє. В такому випадку це дійсно все посиплеться, і дуже швидко", - сказав Бізяєв.

Він зазначив, що оскільки перезавантажується вертикаль влади, то зміни відбуваються в різних міністерствах. Таким чином намагаються усунути розбіжності.

"Перевантаження системи кадрової, розумієте, “як сідати — сварки марні, бо з вас музики незугарні". Поки не буде знайдений баланс між, наприклад, вітчизняною правоохоронною системою, і імпортною, поки не буде знайдений баланс у зовнішній політиці, в питаннях приватизації, в питанні хто такий олігарх, а хто не дуже — все одно це буде хитатися", - додав Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз

Притула, Кухар та Стульніков: Євген Кот розповів про людей, які його надихають

Марина Боржемська на відпочинку знайшла заміну В'ячеславу Узєлкову: "Моя любов"

Розмитнити євробляху через додаток "Дія": як оформити машину, мопед і навіть причіп онлайн

Рада замовила на 4 млн м'ясних делікатесів, тонни овочів і "сканування" обличь

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Спірідонов припустив, коли буде повернення Авакова.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Балашов зазначив, що думає, що до 2028 року будуть сильні зміни.