У новому випуску програми «Розвилка» на каналі Руслана Бізяєва з журналісткою Любов'ю Завальнюк політолог Руслан Бізяєв порівняв переваги і недоліки приєднання України до різних блоків: трансатлантичного і Євразійського.

«Якщо говорити про трансатлантичний блок, то ми знаходимося на самому кордоні цих двох систем, відповідно, прикордоння треба підтримувати. Сюди треба давати гроші, тут треба створити нормальну свою адміністрацію. Тобто тут будуть гроші, очевидно якісь технології, певний рівень освіти, але доступ на ринки навряд чи буде», - розповів він.

Бізяєв сказав, що навіть між США і Європою ніяк не може укластися загальний ринок, а сам по собі ринок США він, звичайно, величезний і один з найпотужніших. І якщо в перспективі туди додати ринок Британської співдружності, він упевнений, що вийде досить серйозний ринок.

«Євразійська концепція буде мати на увазі величезний загальний ринок і логістичні переваги, тому що треба буде з'єднувати два коридори, при цьому створиться можливість для кооперації. Але при цьому є політичні моменти, які треба вирішити, повністю склеївши всі конфлікти на пострадянському просторі. І якщо це зробити, то ми зможемо мати можливість вибрати баланс, але поки всі ці розмови знаходяться в теоретичній площині», - резюмував він.

Популярні новини зараз

Оля Полякова приліпила собі три пари вій замість кокошника: крутіше за кавун на голові

2000 гривень перший внесок і 300 на канцелярію: мама підрахувала свої витрати на садок, сума вражає

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Спірідонова, що частина українського бізнесу в останні місяці отримала вихід на британські ринки.

Також раніше для Знай.ua Бізяєв розповідав, що глобальні світові еліти виявилися перед вибором: що робити.