Посол США приїхав в Україну – чекайте на звільнення. Так сказав політичний аналітик Руслан Бізяєв у програмі «Що далі» з Вікторією Панченко на каналі «Знай24».

За словами Бізяєва, коли американський посол приїжджає в Україну, то антикорупційним активістам і чиновникам цієї системи доводиться тяжко. «Значить, будуть звільняти. Під яким соусом — це вже другорядне», - зазначає він. Такий приїзд, каже експерт, є відразу поганим сигналом для них усіх.

Аби не бути голослівним, він нагадує про нещодавні події: «Спочатку відставка Авакова. Міністерство оборони. Кадрова ротація в СБУ. Служба зовнішньої розвідки. Логічно було б подумати, що ось-ось захитається крісло під Ситником. Мамедов відставка».

Також Бізяєв зазначає, що поки що не йдеться про Венедіктову, голосів за відставку немає, отже, у публічну площину питання не потрапить. Тим не менш, каже він, цього не можна сказати про Ситника, Шабуніна та інших. Принагідно політолог нагадує про аудит країни, який пообіцяли провести, але який ще не почався.

Популярні новини зараз
Молоко та овочі можуть піднятися в ціні: вимкнення світла створюють серйозні проблеми Масований ракетний обстріл: коли чекати нового удару Що можна додати в олів'є, щоб смак був незабутнім: 2 нових рецепти салату для столу на Новий рік Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв розповів, чи посипалася президентська вертикаль влади.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв пояснив, чому експерти не хочуть йти в політику.