Посол США приїхав в Україну – чекайте на звільнення. Так сказав політичний аналітик Руслан Бізяєв у програмі «Що далі» з Вікторією Панченко на каналі «Знай24».

За словами Бізяєва, коли американський посол приїжджає в Україну, то антикорупційним активістам і чиновникам цієї системи доводиться тяжко. «Значить, будуть звільняти. Під яким соусом — це вже другорядне», - зазначає він. Такий приїзд, каже експерт, є відразу поганим сигналом для них усіх.

Аби не бути голослівним, він нагадує про нещодавні події: «Спочатку відставка Авакова. Міністерство оборони. Кадрова ротація в СБУ. Служба зовнішньої розвідки. Логічно було б подумати, що ось-ось захитається крісло під Ситником. Мамедов відставка».

Також Бізяєв зазначає, що поки що не йдеться про Венедіктову, голосів за відставку немає, отже, у публічну площину питання не потрапить. Тим не менш, каже він, цього не можна сказати про Ситника, Шабуніна та інших. Принагідно політолог нагадує про аудит країни, який пообіцяли провести, але який ще не почався.

Популярні новини зараз

Настя Каменських показала себе справжню, ні грама макіяжу: "У стилі Моніки Беллуччі"

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Погода 20 вересня закине українців до зимових холодів: діставайте шапки, сонце не повернеться

Загибла зірка "МастерШеф" Стелла Клименко перед смертю розповіла про жорстоке побиття: "Ніяких скарг, це життя"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв розповів, чи посипалася президентська вертикаль влади.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв пояснив, чому експерти не хочуть йти в політику.