Партнерство – це також і захист, а не лише підтримка. Так сказав політолог Вадим Карасьов у програмі «Що далі?» на каналі «Знай24», коментуючи відносини України із західними партнерами.

Карасьов стверджує, що прийшов час визначити формат відносин України із Заходом: це буде серйозне партнерство чи ні, ми йдемо на поступки щодо внутрішньої політики та економіки і отримуємо гарантію виконання зобов’язань, безпеку і фінансування чи ні. «Ми наближаємося до моменту істини у відносинах із Заходом. Ми повинні ясність отримати», - констатує експерт.

На його думку, Україна має нарешті отримати гарантії від західних партнерів і зрозуміти, на що вона може розраховувати. Політолог підкреслює, що Будапештський меморандум – це надто розмито і зараз держава потребує чогось чіткішого. «Ми повинні чітко розуміти, що в разі форс-мажору, наприклад, на сході України, на кордонах, ми можемо отримати серйозні гарантії», - стверджує Карасьов.

Принагідно він зазначає, що державам Центрально-Східної Європи, коли вони вступали в НАТО та ЄС, надали фінансування та списали борги. У ситуації ж України, каже експерт, передусім йдеться про захист, а не лише про підтримку. Якби він був, каже Карасьов, то й Росія би поводила себе інакше.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: ліквідація путіна, яким буде звільнення Криму, росіяни насмішили допомогою окупантам Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..." Гороскоп на тиждень 5-11 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Овнів фінансовий рай, Раки травмуються, а Козероги віддають борги
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Карасьов розповів, чого західні партнери очікують від України.

Також Знай.ua писав про те, що Карасьов розкритикував форму влади в Україні.