Партнерство – це також і захист, а не лише підтримка. Так сказав політолог Вадим Карасьов у програмі «Що далі?» на каналі «Знай24», коментуючи відносини України із західними партнерами.

Карасьов стверджує, що прийшов час визначити формат відносин України із Заходом: це буде серйозне партнерство чи ні, ми йдемо на поступки щодо внутрішньої політики та економіки і отримуємо гарантію виконання зобов’язань, безпеку і фінансування чи ні. «Ми наближаємося до моменту істини у відносинах із Заходом. Ми повинні ясність отримати», - констатує експерт.

На його думку, Україна має нарешті отримати гарантії від західних партнерів і зрозуміти, на що вона може розраховувати. Політолог підкреслює, що Будапештський меморандум – це надто розмито і зараз держава потребує чогось чіткішого. «Ми повинні чітко розуміти, що в разі форс-мажору, наприклад, на сході України, на кордонах, ми можемо отримати серйозні гарантії», - стверджує Карасьов.

Принагідно він зазначає, що державам Центрально-Східної Європи, коли вони вступали в НАТО та ЄС, надали фінансування та списали борги. У ситуації ж України, каже експерт, передусім йдеться про захист, а не лише про підтримку. Якби він був, каже Карасьов, то й Росія би поводила себе інакше.

Популярні новини зараз

У Києві голий псих влаштував різанину в центрі міста

Дізналася про весілля Мурата? Ані Лорак з розбитим серцем звернулася до колишнього чоловіка

Володимир Зеленський вперше показав величезного домашнього улюбленця: "Хтось тренується, а хтось відпочиває"

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Карасьов розповів, чого західні партнери очікують від України.

Також Знай.ua писав про те, що Карасьов розкритикував форму влади в Україні.