Колишній заступник міністра освіти і науки Роман Греба у програмі Мирослави Бобровської «А как на самом деле?» розповів, наскільки якісною виявилася онлайн-освіта в Україні.

«Україна, як і весь світ, не була готова до пандемії. Це був, безумовно, новий виклик, з яким потрібно було якось справлятися. І чи найкращим чином ми справилися? Я не можу сказати, що ми виконали своє домашнє завдання на 5 чи навіть на 3 за старою системою оцінювання чи на 9 балів за новою системою оцінювання», - каже експерт.

Водночас він зазначив, що були закладені деякі позитивні практики.

«Було все-таки групування людей навколо ідеї того, що має бути онлайн-освіта, має бути дистанційна освіта. І попри те, що пандемія продовжується, дітей необхідно вчити», - сказав Греба.

Проте ексзаступник глави МОН звернув увагу на те, що не всюди був однаковий доступ до дистанційної освіти. Наприклад, у селах є величезна проблема з інтернетом, а купити дитині ґаджет для навчання деякі батьки (навіть у містах) не можуть через низький дохід.

Популярні новини зараз

Дізналася про весілля Мурата? Ані Лорак з розбитим серцем звернулася до колишнього чоловіка

Ексчоловік Ані Лорак Мурат Налчаджіоглу одружується, поки колишня святкує 7 річницю: як виглядає його наречена

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

«Якось худо-бідно діти навчалися. Чи це було якісне навчання? Час покаже, але, як показало останнє ЗНО з математики, воно було не дуже… Але я б не казав, що все було зроблено не добре. Було різне – були і добрі моменти, були і погані моменти. Але найголовніше, що, попри пандемію, навчання продовжилося», - резюмував він.

Як повідомляв Знай.uа, ЗНО з математики провалили більшість школярів: експерти назвали причини низьких балів на тестах.

Також Знай.uа писав, що Толкачов розповів, які функції виконує школа.