Піар і боротьба за рейтинги призводить до розділення суспільства, а популісти цим вдало користаються. Так сказав економіст Юрій Атаманюк у своєму блозі.

Принагідно Атаманюк посилається на принцип Макіавеллі, який також використовував і Гітлер. Як він пояснює, нація буде щаслива, якщо після поганих новин отримає трішки кращі.

Саме так, вважає експерт, і діє українська влада. Аби не бути голослівним, він нагадує про події січня-лютого, коли безпідставно попередили про ріст газових тарифів, хоча нічого не ще відбулося. «Оголосили, а потім знову втрутилися перші особи країни і трохи відрегулювали», - коментує Атаманюк.

У такі моменти, розповідає економіст, відразу з’являються популісти, кожен політик клянеться припинити ріст тарифів, повернути нормальні ціни, тобто перевершити обіцянки інших. Щодо цього Атаманюк навіть іронізує: скоро хтось пообіцяє доплачувати українцям за кожен кубометр газу.

Далі економіст пояснює, що відбувається із суспільством у такому разі. «Все що розділяє суспільство, все що сьогодні для суспільства проблема – Донбас, мова, релігійні конфесії, тарифи, кадрові призначення, зовнішній вплив – це все стало інструментом політичної боротьби за рейтинги і піар», - стверджує експерт.

Популярні новини зараз

У Києві голий псих влаштував різанину в центрі міста

Володимир Зеленський вперше показав величезного домашнього улюбленця: "Хтось тренується, а хтось відпочиває"

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк заявив, що влада шукає винних в проблемах, але нічого не робить.

Також Знай.ua писав про те, що Атаманюк розкритикував рішення США щодо свого представника на Кримській платформі.