Участь міністра транспорту як представника США на Кримській платформі - це дипломатичний ляпас Україні. Так у своєму блозі заявив економіст Юрій Атаманюк, а також назвав головну мету Кримської платформи.

За його словами, Кримська платформа як дипломатична дія позиціонується дуже важливою для України, нею займається безпосередньо президент країни, а керівником платформи призначили одного з кращих українських дипломатів Миколу Точицького.

«І те, що Америка, яка позиціонує себе як наш сьогоднішній партнер, підтримка, соратник посилає міністра транспорту. Дипломатичною мовою це просто плювок і ляпас, це ніщо», - заявив Атаманюк.

Він зазначив, що серед представників США можна було вибрати більш відповідного події чиновника: президент, віце-президент, держсекретар, спікер Сенату, спікер Конгресу. За словами Атаманюка, було б навіть більш зрозуміло, якби приїхав міністр оборони, адже питання пов'язане з анексією і військовим конфліктом – це було б знаково і солідно. Також, на думку економіста, була б логічною участь міністра фінансів через економічну ситуацію в Україні, адже МВФ і Всесвітній банк знаходяться у Вашингтоні.

«Міністр транспорту – це взагалі ні про що, це знаєте можна просто взяти літак Київ-Нью-Йорк і будь-кого, хто з американським паспортом, попросити посидіти на Кримській платформі. На жаль, Кримська платформа має одну мету - щоб питання українського Криму не забувалось, піднімати це на світовому порядку денному. Вони навіть не ставлять питання, щоб за результатами цієї платформи виробити план деокупації або повернення Криму», - говорить Атаманюк.

Популярні новини зараз

Оля Полякова приліпила собі три пари вій замість кокошника: крутіше за кавун на голові

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Яких сум чекати в платіжках: Шмигаль назвав граничний "максимум" ціни на тепло і гарячу воду   

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Показати ще

Економіст вважає, що максимум, що будуть намагатися зробити – підписати документ про те, що вважають Крим українським, як недавно зробили країни Балтії, підписавши декларацію про те, що вони не проти вступу України в ЄС. При цьому Атаманюк зазначив, що від того, що ми десятки разів задекларуємо, що Крим український, від цього він не повернеться, тому потрібно робити інші дії.

Як повідомляв Знай.uа, Атаманюк заявив, що влада шукає винних в проблемах, але нічого не робить.

Також Знай.uа писав, що Друзенко розкритикував сучасну модель українізації.