Лідер партії «5.10» Геннадій Балашов у програмі «Майбутнє» розповів, чому суддя Чаус – дуже важливий свідок і чому ним цікавиться СБУ.

«Чаус – цікава епопея в тому плані, що він, звичайно, дуже важливий свідок, тому що, якщо він вже давно погодився стукати на Порошенко і на всіх, з ким він взаємодіяв, то він здає зараз дуже багато людей. Ясно, що його життю загрожує небезпека», - каже Балашов.

На його думку, суддю беруть під охорону, ізолюють, ховають з багатьох причин, тому що ця людина – фактично смертник. Балашов зазначив, що деякі чиновники на певному етапі стають небезпечними свідками. Він додав, що Чаус – це суддя, який отримував гроші за прийняття рішень, в тому числі, неправомірних, на користь людей, які його просували.

«Потім там інший злочин з переходом кордону, на цьому його взяли, і тепер Чаус дійсно важливий свідок. Він сто відсотків пішов на угоду зі слідством. Він уже змирився, вже посміхається і прекрасно стукає. І СБУ намагається на цьому нагріти руки, тому що бути в курсі справи і мати такого важливого свідка – це важливо», - вважає Балашов.

За його словами, головним призом в цій ситуації є не сам Чаус, а Порошенко як інституція і як президент.

Популярні новини зараз

Оля Полякова приліпила собі три пари вій замість кокошника: крутіше за кавун на голові

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Ексчоловік Ані Лорак Мурат Налчаджіоглу одружується, поки колишня святкує 7 річницю: як виглядає його наречена

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Показати ще

«Я думаю, що за суддею Чаусом стоять ще багато кримінальних справ, які посипляться зараз, тому що він колись приймав їх», - зазначив Балашов.

Також Знай.ua писав про те, що Прокопенко назвав напруження у відносинах із Білоруссю помилкою.

Як повідомляв Знай.ua, Балашов заявив, що Путіну вигідний Лукашенко.