У програмі Євгена Рибчинського «Ще не вмерла» аналітик, політтехнолог, іміджмейкер, ексзаступник керівника пресслужби президента України Олександр Кочетков заявив, що з безвихідного становища Україну виведе лише цивілізована диктатура.

Кочетков радить Україні вводити цивілізовану диктатуру чим скоріш. «Диктатура в моєму розумінні – це рішучість, послідовність, наполегливість і швидкість», - підкреслює він.

Експерт пояснює, що немає українського Ататюрка, немає відповідного середовища, на його зростання потрібен час. «Це ж не так просто, що він звідкись із Марсу прилетів, тарілка сіла біля Бесарабки, він з неї вийшов – і оце національний лідер», - іронізує Кочетков. Принагідно він згадує політичні ілюзії українців за Ющенка, який також висловлював гарні ідеї і виглядав замріяним у державу. «Але все робити треба руками, а не тільки словами», - зауважує гість програми.

Отже, Кочетков підсумовує, що в Україні варто встановити цивілізовану диктатуру. Водночас він пояснює, за яких умов має працювати така система: публічно обмежений термін, гарантія зовнішніх партнерів, втілення обіцянок. Також, підкреслює аналітик, потрібно не домовлятися з тими, хто обіцяє деолігархізацію, а вести цілеспрямовану боротьбу за їхнє віддалення від бюджету. «Боротьбу з незаконним збагаченням – розбиратися, чому в цих прокурорів, цих слідчих такі маєтки», - констатує Кочетков.

Популярні новини зараз

Трудовий стаж 35 років і пенсія 3000 гривень: у Мінсоцполітики визначили, кому підвищать виплати з 2022 року

Лариса Ніцой "викрила" школярів по всій Україні, картина плачевна: "Ненормальна ситуація"

"Шо ти ригаєш...": Анастасія Приходько нарвалася на жорстку відповідь за приниження на "Співають всі"

Як обрати телевізор?

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Кочетков заявив, що прийшов час політиків рівня Лі Куан Ю.

Також Знай.ua писав про те, що Кочетков назвав українську владу рейтингозалежною.