Чи буде Національна гвардія підпорядкована президенту? Свою думку з цього приводу у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?» висловлює глава Київського відділення Нацкорпусу Сергій Тамарін.

«Національна гвардія – це люди майже військові, і я думаю, що, якщо в ОП ухвалять відповідне рішення, вони підкоряться. Головне, щоб це рішення було реалізовано коректно. В цьому випадку президент підпорядкує собі Національну гвардію. Призначення нового міністра внутрішніх справ вже підпорядкувало президенту поліцію. Я думаю, що він зможе так зробити й з Нацгвардією. Чи вплине це на її функціонал? На мою думку, так. Створення умов для професійної та якісної служби буде йти всупереч з інтересами бійців і командирів», - вважає гість програми.

Він також особливо підкреслив, що Національний корпус є чисто політичною партією, і жодним чином не пов'язаний ні з Нацгвардією, ні з будь-яким іншим підрозділом МВС.

«А ось полк «Азов», з якого ми починали свій шлях, дійсно був зареєстрований як поліцейський підрозділ. Згодом він перейшов до складу Національної гвардії. Але до нашого політичного руху він не має ніякого відношення», - запевняє Сергій Тамарін.

Популярні новини зараз
"Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше політолог Максим Ялі прокоментував кадрові перестановки в керівництві силового блоку.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Вадим Карасьов назвав можливі причини відставки Арсена Авакова з посади голови МВС.